אודותי

דור שוורצמן

עו"ד ומגשר דור שוורצמן

נשוי עם שני ילדים, גר בקיבוץ ניר אליהושם גם נמצא המשרד הפסטורלי שלי.

עו"ד מזה כעשור, מגשר מוסמך, מגשר דיני משפחה מוסמך ובורר מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.

אני מאמין שיש לנהל ברגישות ונחישות הליכים משפטיים המתנהלים בתוך המשפחה, תוך כדי שקיפות בגובה העיניים. על כן, הדרך בה אני פועל מאפשרת ללקוח לקבל את כל האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו ואת הסיכונים המשפטיים והרגשיים, שהליכים אלו כוללים בתוכם.

זאת כאשר טובת התא המשפחתי וילדי התא המשפחתי עומדים לנגד עיני.

אני מאמין שכמו ברפואהגם במשפטמניעה היא התרופה הטובה ביותר. לכן, על מנת להקטין את הסיכוי לסכסוכים במשפחה, חשוב להסדיר נושאים חשובים כגון: הסכמי ממון, הסכמי זוגיות, צוואות וייפוי כוח מתמשכים.

דור שוורצמן

נשמח לתת שירות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג

אני מאמין

אני מאמין שבסכסוכים בתוך המשפחהאין מנצחים ובסופו של דבר כולם יפסידו. על כן, וככל שהדבר אפשרי  אני אשתמש בכל הידע, הניסיון, היצירתיות והרגישות שביכולתי, כדי לדאוג שאם כבר נקלעתם לסכסוך בתוך המשפחהאז הוא ינוהל ביעילות ובאנושיות.

אני מאמין שאם כבר הוחלט להתגרש, אז יש לעשות את זה בכבוד הדדי, הוגנות, אמפטיה אחד לשני, וזאת כאשר טובת הילדים עומדת לנגד עיני כולם.

משרדי מתמחה בדיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך והליכי אפוטרופסות, הסכמי ממון, הסכמי הורות משותפת, הליכי גירושין, לשון הרע והופעות והליכים בבתי המשפט

לקוחות ממליצים

שם הממליץ

דור עורך דין אמין וחרוץ, כזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, לקחתי אותו למספר תיקים
ותמיד הייתי רגוע ויודע שאני בידיים טובות.

Elisha Vladimirsky

טיפול מסור, עזר והסביר לי כל מה שלא הבנתי וליווה אותי במהלך כל התהליך. הרגיש מאוד מקצועי ומסור. אחלה עורך דין. מאוד מרוצה ממנו. ממליץ בחום.

Eran BenTov

לראשונה בחיינו היינו צריכים עורך דין, לצורך עזיבת דירה לפני סוף החוזה עקב הפרת חוזה מצד בעלי הדירה. דור ליווה (ועדיין מלווה) אותנו לאורך כל התהליך במסירות ובמקצועיות, ובחתירה לתוצאות הכי טובות עבורנו. ממליצים עליו בחום, ואין ספק שאם נצטרך שירותי עו"ד בעתיד, לא נהסס וניעזר בו שוב.

    תעודות