הליכי גירושין

הליכי גירושין כבר לא מילה גסה ואחוז המתגרשים בכל שנה כבר מתקרב ל– 35% בישראל.

אם כבר החלטתם להתיר את הנישואים, תהיה הסיבה אשר תהיה, יש לעשות זאת בכבוד ההדדי בין בני הזוג, תוך שמירה שהליך הגירושין יפגע כמה שפחות בילדים (אם ישנם).

הליכי גירושין מגלמים בתוכם מספר הליכים אשר נועדו להכריע בנושאים כגון:

מזונות ילדים, זמני שהיית הילדים, חלוקת רכוש (איזון משאבים), תביעה לכתובה ועוד.

עקב ריבוי הנושאים ומורכבותם, הרי שעלות הליכי גירושין יכולים להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים ואורכם עלול להימשך שנים רבות בבית המשפט ו/או בבית הדין הרבני.

משרדי מאמין שעל הבאים להתגרש לעשות את כל המאמצים לפתור את המחלוקות, מבלי שיהיה צורך לפנות לבית המשפט ו/או בית הדין הרבני.

ניסיון לפתור את המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט יחסוך למתגרשים המון כסף וזאת אולי בשעתם הכלכלית הקשה ביותר.

הליכי גירושין בהסכמה אינם בהכרח טומנים בחובם וויתור על זכויות כאלה ואחרות. קיימות דרכים אחרות מניהול הליך גירושים בבית המשפט ו/או בבית הדין הרבני בהן ניתן להשיג זכויות חשובות וזאת מבלי לבזבז סכומי כסף רבים, כאשר בד"כ מתלווים רגשות קשים ואולי גם פגיעה רגשית בילדים.

עם זאת, לא תמיד ניתן ליישב את המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט ו/או בית הדין הרבני. גם במצב שכזה, כאשר כבר קיים ההכרח לפנות להליך משפטימשרדי מנוסה, מיומן ויצירתי בניהול סכסוכי גירושים.

כמובן שחשוב להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום כבר בשלב שבו אתם רק שוקלים להתגרש ויש צורך להבין מה הן הזכויות שלכם ושל ילדכם.

כל הזכויות שמורות לעו"ד ומגשר דור שוורצמן

שתפו ברשתות חברתיות:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
הליכי גירושין
שירותים נוספים

עורך דין הסכם ממון

הסכם ממון הוא מסמך משפטי חשוב ביותר שבני זוג חותמים עליו בדרך כלל לפני החתונה. מדובר בהסכם שיש לו כמה היבטים ולכן לא אחת יש

קרא עוד »

יפוי כוח מתמשך

יותר ויותר אנשים פונים אלי לברר מה זה יפוי כוח מתמשך, אז הנה הסבר קצר. ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך משפטי בוא אנו קובעים מי

קרא עוד »

לשון הרע

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם

קרא עוד »

ידועים בציבור

הגדרה של ידועים בציבור הינה זוג אנשים המקיימים משק בית משותף ושאינם נשואים לא זה לזה ולא לאנשים אחרים. כמו כן, עליהם לקיים משק בית

קרא עוד »